Artvin Otelleri Telefon Numaraları Adres ve İletişim Bilgileri

Artvin Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Artvin Otelleri
Artvin Otelleri

Artvin Otelleri

Artvin Otelleri

Doğu Karadeniz bölümünün eşsiz doğal güzelliklerine sahip olan Artvin ziyaretçilerine sunmuş olduğu zenginlikler ile akıllarda yer edinen şehirlerden biridir. Doğanın her rengine yeşilin her tonuna sahip olan Artvin geleneksel bir mimariye sahiptir. Bu da şehrin cazibesini bir kat daha arttırmaktadır. 

 

  Şehir krater göllerinden yaylalarına kadar yaklaşık olarak beş bin yıllık bir mirasa sahiptir. İl turizm özellikleri bakımından özellikle maceraperestlerin ilk tercihleri arasında bulunuyor. Çoruh nehri dar ve derin vadide akarken aynı zamanda dik yamaçlardan da aktığı için rafting yapmak isteyenlerin öncelikle tercih ettiği yerlerin başında geliyor. 

 

  Bunun yanı sıra doğanın sakinliği içinde üzerindeki yorgunluktan kurtulmak isteyenler için ise Beyazsu yaylası bulunuyor. Çifte Köprü olarak da bilinen Ortacalar Köprüsü 700 yıllık geçmişi ile ziyaretçilerini halen ağırlamaya devam ediyor.

 

  Artvin'de daha pek çok güzellik sizleri beklemektedir. Bu neden ile şehirde konaklamayı planlayanlar Artvin otelleri içerisinden kendileri için en ideal olan seçeneği tercih edebilir. Bunun için Artvin otelleri iletişim bilgileri önceden elde edilmelidir. Bu doğrultuda ucuz Artvin otelleri de rahatlıkla bulunabilir. 

 

  2000 metrelik yüksekliği ile Cehennem Deresi Kanyonu da şehrin ziyaretçilerinin öncelikle görmek istedikleri yerler arasında bulunuyor. Turizminde önemli değerlerin başında olan Delikli Kaya halen keşfedilmeyi bekleyen doğal zenginliklerin başında yer alıyor.

 

  Bagratlı bir kale yapısına sahip olan Satlel Kalesi Osmanlı döneminde de kullanılmış bir kaledir. Bu ve fazlası için Artvin tüm zenginlikleri ile keşfedilmeyi bekliyor.