Ataşehir Palace Hotel Telefon Numaraları ve İletişim Bilgileri

Ataşehir Palace Hotel Yol Tarifi, Nasıl Gidilir

Ataşehir Palace Hotel

Ataşehir Palace Hotel

Ataşehir Palace Hotel Telefon Numaraları ve İletişim Bilgileri

Ataşehir Palace Hotel Resimleri

                                                         Ataşehir Palace Hotel

İstanbul anadolu Yakasında Ataşehir Küçük bakkal köy mahallesisnde bulunan Ataşehir Palace Hotel Misafirlerinin Tüm İhtiyaçlarını karşılayabilecek ulaşım avantajları ile iş, sanayi ve ticaret merkezlerine olan yakınlığından dolayı misafirlerine ekonomik ve konforlu bir konaklama hizmeti sunuyor.

Ataşehir Palace Hotel Toplamda 95 Adet oda 200 yatak kapasiye sahip olup Birbirinden farklı dizayn edilmiş oda seçenekleri ile misafirlerine kusursuz hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir.

                                          Ataşehir Palace Hotel Oda Tipleri

Ataşehir Palace Hotel oda seçenekleri 6 adet ExecutiveSuit (Balkonlu), 6 Delux Oda, 12 CornerSuit, 36 Comfort Oda, 35 Standart Oda şeklindedir.

Odalar sigara içilebilen veya içilemeyen seçenekleri ile dizay edilmiş olup engelli misafirlerinde rahat edebileceği şekilde tasarlanmıştır. Tesisin tamamında internet hizmeti, Acık ve kapalı resteuran, lobby Pattiserie Cafe hizmeti, 24 saat resepsiyon hizmeti ve ücretsiz otopark hizmeti mevcuttur.

                                                       Ataşehir Palace Hotel Hizmetleri

 Konaklama hizmetinin yanı sıra 4 adet çok amaçlı toplantı salonu ile özel davet, düğün ve özel organisazyonlara hizmet vermektedir. Geniş ve zengin mutfagıyla Türk ve Dünya mutfağının Tüm Lezzetlerini misafirlerine sunmaktadır.

                                           Ataşehir Palace Hotel ulaşım imkanı

 Deniz Otobüsüne ve Şehir Hatları Vapur 4km, İstanbul Şehir merkezinde,Sabiha Gökçen Havalimanına 20km, Atatürk Havalimanına 37 km mesafede, konumu itibari ile İstanbul Anadolu yakasının merkezi konumlarından Ataşehir de yer alan tesisimiz 1.Köprüye 19 dakikalık ve 2.köprüye 14 dakikalık mesafede yer almaktadır. Konuklarının her türlü ulaşım imkanlarına rahatlıkla ulaşabilecekleri merkezi bir konumdadır.


Ataşehir Palace Hotel Yorumlar
OTEL ARAMA
Tesis size mi ait?

Bilgileri güncellemek için başvurun!