Bartın Otelleri Telefon Numaraları Adres ve İletişim Bilgileri

Bartın Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Bartın Otelleri
Bartın Otelleri

Bartın Otelleri

Bartın Otelleri

Bartın, Karadeniz bölgesinde yer alan bir şehrimizdir. Zonguldak, Kastamonu ve Karabük illeri ile komşu olan bu şehir, pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Bölge tarih boyunca Hitit, Frig, İon, Kimmer, Lidya, Pers, Hellen, Pontus, Roma, Bizans ve daha sonra, Selçuklu ve Osmanlı Devleti tarafından hakimiyet altına alınmıştır. Karadeniz'in en güzel şehirleri arasında yer alan Bartın'ı ziyaret etmek istiyorsanız, Bartın otelleri sayesinde konaklama bakımından sıkıntı yaşamayacaksınız.

 

  Ayrıca en uygun ve en ucuz Bartın otelleri, bütçenizi sarsmayacaktır. Konaklama bakımından zengin seçeneklere sahip bu şehre gitmek için, Bartın otelleri iletişim bilgileri ile oteller hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

 Bartın Gezip Görülecek Yerler

 

  Doğa ile bir bütün olan Bartın'da, tarihî kalıntılar, plajlar, camiler ve kiliseler, yaylalar ve millî parklar bulunmaktadır. İlk olarak, Amasra ve Şehir Hamamlarını, Dervişoğlu Hanını, Tekkeönü ve Amasra Kalelerini, Taşhan gibi tarihî yerleri ziyaret edebilirsiniz. İkinci olarak ise; Kurucaşile Limanı, İnkumu Plajı, Çakraz Plajı, Amasra Plajı, Güzelcehisar Plajı, Amasra Limanı ve Çambu Plajı da denizseverler için ziyaret edilmesi gereken yerlerdir. Ayrıca Bartın'da pek çok camii, kilise ve türbe yer almaktadır.

 

  Bunlardan en önemlileri, Aya Nikolas Kilisesi, Ebu Derda Türbesi, İçkale Mescidi, Halilbey Camii, Şadırvan Camii, İbrahim Paşa Camii ve Küçüktepe Martyriumu'dur. Bunlar dışında, Gezen Ve Ardıç Yaylalarını, Milli Parkı ve Uluyayla’yı gezebilirsiniz. Tüm bu güzellikleri yerinde görmek için, Bartın otellerinin iletişim bilgilerinden yararlanabilir ve daha uygun fiyatlarla konaklayabilirsiniz.