Adalar Otelleri Telefon Numaraları Adres ve İletişim Bilgileri

Adalar Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Adalar Hakkında Genel Bilgi
Adalar Hakkında Genel Bilgi

Adalar Hakkında Genel Bilgi

Adalar Hakkında Genel Bilgi

Adalar, İstanbul'da gezilip görülmesi gereken en güzel ve nezih yer. İstanbul'da yaşayanların kirli havadan, insan yoğunluğundan ve yorgunluktan kaçıp dinlenmek ve temiz havayı solumak için geldikleri yer. Yerli ve yabancı turistin her gün ziyaret ettiği Adalar, tarihi geçmişi ve doğal güzellikleri ile muazzam bir görüntü sergiliyor. Trafik çilesinden uzakta temiz ve dolu dolu günler geçirmek isteyenlerin durak yerlerinden. Adalar'da güzel vakit geçirmek isteyenlerin ilk durak yerlerinden bir tanesi Adalar Otelleri ' dir.

Adalar Gezilecek Yerler

Adalar'ın en gözde yerleri; Büyükada, Heybeliada, Kınalıada ve Burgazada'dır

Büyükada : İstanbul adaları içerisinde ki en geniş araziye sahip ve en büyük adasıdır.Burada çokça piknik alanı bulunmaktadır. Çoğu ziyaretçi buradaki Taş Ocağı Piknik alanında temiz havası ile mangal keyfi yapmaktadır. Denize girmek için de en büyük plajlara sahip olan Büyükada tercih edilmektedir. Büyük ormanlarında güzel doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz.Adalar MüzesiRum Yetimhanesi, Aya Yorgi Manastırı ve Kilisesi, Ada kule, Meryem Ana Kilisesi, Reşat Nuri Güntekin Evi, Hamidiye Cami, Con Paşa ve İzzet Paşa Köşkleri, Müslüman Mezarlığı, Saat Kulesi Meydanı ve Troçki Evi gibi tarihi mekanlarını gezebilirsiniz. Büyükada Otellerinde konaklama fırsatlarını değerlendirerek güzel vakit geçirebilirsiniz.

Heybeli Ada : Büyükada'ya göre daha sakin bir yerdir. Ulaşım bakımından Burgazada'dan hemen sonra gelmektedir ve ulaşımı kolaydır. Çokça piknik alanına sahip, Geniş çam ormanlarına ve kiralık mangal alanlarına sahiptir.Konaklaması Büyükadaya göre az fakat konaklama için kendine yetecek pansiyon ve Heybeliada Otelleri Bulunmaktadır.

Kınalıada : İstanbul'a en yakın adamız Kınalıada'dır. Yüz ölçümünün az olmasına rağmen çokça nüfus görülmektedir. Olimpik yüzme havuzları ve Su sporları yapabileceğiniz çokça mekan bulunmaktadır. Buradaki faaliyetlerden en uygun şekilde yararlanmak için Kınalıada Otellerinde konaklama fırsatlarını kaçırmamalısınız.

Burgazada : Vapur seferlerinin yapıldığı adalardan ikinci adadır. Burgazada rengarenk çiçeklerle donaltılmış ve eşsiz güzelliğe sahiptir. Güzel rengarenk manzarası karşısında adeta mest olmamak elde değildir. Buradaki bu güzellikleri eşsiz tatmak için Burgazada Otellerinde konaklama yapabilir en uygun fiyatlar ile eşsiz güzelliklerine doyabilirsiniz.