Beşiktaş Otelleri Adres ve İletişim Bilgileri

Beşiktaş Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Beşiktaş Hakkında Genel Bilgi
Beşiktaş Hakkında Genel Bilgi

Beşiktaş Hakkında Genel Bilgi

Beşiktaş Hakkında Genel Bilgi

Avrupa yakasının merkezi olarak bilinen Beşiktaş ili, İstanbul'un en önemli yerleri arasındadır. Özellikle sahili, mekanları ve eğlencesi nedeniyle dillere destan olan bu ilde konaklama yapmanızda söz konusudur. Beşiktaş otelleri İstanbul'un en şık otelleri arasında yer almaktadır. Genellikle düğün yapacak çiftler bile bu bölgeye yönelmektedir. Büyüleyici havasıyla birlikte hem gezip görebileceğiniz birçok yer mevcuttur hem de konaklamanız sayesinde dinlenebilirsiniz.

 

 Beşiktaş Bölgesinde Görülmesi Gereken Yerler

 

            Konaklama için Beşiktaş bölgesini tercih ediyorsanız bu bölgede gezmeniz gereken birkaç nokta mevcuttur. Yürüyerek 10 dakika bir mesafesi olan Yıldız Parkı'na uğramadan bu bölgeden ayrılmamalısınız. Yıldız Parkı sayesinde yeşile doyacaksınız ve kafanızı dinleyebileceğiniz en önemli noktalar arasında yer almaktadır.

 

            Atatürk'ün anılarının olduğu Dolmabahçe Sarayı'na giderek bu değişik atmosfere şahit olabilirsiniz. Dilerseniz Dolmabahçe Saat Kulesi'ni de görebilirsiniz. Hem iç hem de dış mimarisi sayesinde gördükleriniz sizi büyüleyecektir.

 

            Deniz tutkunu bir insansanız Beşiktaş sahilde bulunan Deniz Müze'sini ziyaret etmelisiniz. Türkiye'nin ilk askeri müzesi olarak da bilinen bu müzede, birbirinden farklı birçok eser mevcuttur. Kayıklar, haritalar, gemi malzemeleri ve gemi figürleri gibi birçok eser burada sergilenmektedir.

 

            Alışverişten ve balık yemekten keyif alıyorsanız Beşiktaş Kapalı Çarşı ve Beşiktaş Balık Pazar'ına da uğramanız gerekmektedir. Özellikle kapalı çarşıda birbirinden farklı eşyaları görebilir ve satın alabilirsiniz. Konakladığınız otelde kahvaltı hizmeti sunmaktadır fakat farklı bir sokak lezzetine şahitlik etmek isterseniz kahvaltıcılar sokağına uğramadan buradan ayrılmamalısınız. Kahvaltı yapmayı seviyorsanız tadı damağınızda kalacak birbirinden güzel mekanlar mevcuttur.

 

 Beşiktaş Otellerinin Avantajları

 

            Konakladığınız otellerde SPA hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Beşiktaş otel fiyatları, kahvaltı ve konaklama dahil oda fiyatları 179 TL ile 999 TL arasında değişiklik göstermektedir. Fiyatlar otellerin konumu, konsepti, yıldızı ve oda tiplerine göre farklılık göstermektedir. Cebinize uygun bir otelde konaklayarak tatilinize başlayabilir ve Beşiktaş bölgesini inceleyebilirsiniz.