Beykoz Otelleri Telefon Numaraları Adres ve İletişim Bilgileri

Beykoz Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Beykoz Hakkında Genel Bilgi
Beykoz Hakkında Genel Bilgi

Beykoz Hakkında Genel Bilgi

Beykoz Hakkında Genel Bilgi

  Beykoz, İstanbul'un en sakin ve en eski ilçelerinden birisidir. Ayrıca Beykozlu olmak asıl İstanbullu olmakla eş değerdir ve kişiye ayrıca bir asalet katmaktadır. Özellikle dünyaca ünlü Beykoz cam işçiliği ilçenin sadece ülkemizde değil tüm dünyada yaygın olarak tanınmasını sağlamıştır. Bu anlamı itibariyle de ilçenin dünyaca ünlü cam işçiliğinden yararlanılarak oluşturulan birçok otelleri bulunmaktadır. Bu otellerde geleneksel Beykoz camları, vitray süsleme sanatları ve daha birçok süsleme programları bir arada bulunmaktadır. Böylelikle tamamen sıra dışı bir özellik ortaya koyan konaklama mekanını oluşturmaktadır.

 

 Bahçe manzaralı oteller

 

            Beykoz otelleri özellikleri arasında bahçeli otel olması gelmektedir. Hemen hemen tüm müşterilerinin yararlanabileceği bahçe manzaralı otelde doğa ile baş başa kalmanın huzurunu yaşamanız mümkün olmaktadır. Ayrıca söz konusu unsurları yönünden düşünüldüğü zaman daima nitelikli farklı oda ve suitleri bu otellerin sağlamış olduğu özelliklerdendir.

 

 Marina manzaralı oteller

 

            Beykoz otel denildiği zaman akla marina manzaralı otellerin olması gelmektedir. İstanbul'da deniz manzarasını en iyi şekilde seyretmek için özel alanında müşterilerine seyir zevki sunan marina manzaralı odaları bulunan oteller hem yılbaşı indirim fırsatı hem de müşteri memnuniyetini en üst boyutta tutan özelliği bakımından sıra dışı bir otel özelliğini korumaktadır. Tüm bunlar da açık seçik bir şekilde otellerin taşımaya devam ettikleri güçlü yönlerini sunan taraflarıdır. En son yön olarak otellerin sağladıkları temel fırsatların arasında yer alması bakımından butikçisi, kuaförü, çiçekçisi ile her ihtiyaca özel hizmetlerin verildiği oteldir.

 

 Toplantı ve Kongre salonları

 

            Beykoz otellerinin bir diğer yönü de her türlü toplantı yapılmasına imkan tanıyan geniş çok amaçlı salonlarının yer almasıdır. İş görüşmeleri, arkadaş buluşmaları ve daha birçok hizmetler yapılabilecek olan bu odalarda nitelikleri düşünülerek birbirinden öne çıkan hizmetlere sahip olmak mümkündür. Bu anlamı düşünülerek sıra dışı bir otel işletmeciliğinin yansıtıldığı hemen görülmektedir.