Beylikdüzü Otelleri Adres ve İletişim Bilgileri

Beylikdüzü Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Beylikdüzü Hakkında Genel Bilgi
Beylikdüzü Hakkında Genel Bilgi

Beylikdüzü Hakkında Genel Bilgi

Beylikdüzü Hakkında Genel Bilgi

Gecekondu yapılaşmasının olmadığı bir bölge olarak dikkat çeken Beylikdüzü; Avcılar, Esenyurt ve Büyükçekmece ilçeleriyle komşudur. Toplu konut projelerinin yanı sıra lüks konutlarıyla da sık sık gündeme gelmeyi başaran bölge, geniş cadde ve bulvarlarıyla dikkat çeker. Markalı konut projelerinin bu bölgeyi tercih ediyor olması nüfusun her geçen gün artmasına neden olur.

 

 İstanbul'un En Planlı Büyüyen İlçesi

 

            İlçeye kadar uzanan metrobüs hattı bölgeye ulaşımı kolaylaştırırken, çevredeki konut fiyatlarının son 10 yıl içinde çok fazla artış göstermesi yatırım amacıyla Beylikdüzü bölgesini seçenlerin sayısının artmasına neden olmuştur. AB standartlarına sahip altyapısıyla dikkat çeken ve İstanbul'un sayfiye bölgesi olarak nitelendirilen Beylikdüzü, alışveriş merkezi seçenekleri açısından da oldukça zengindir.

 

            Özellikle genç, yeni evli ve çalışan kesime hitap eden Beylikdüzü, her türlü sanatsal etkinliğe de ev sahipliği yapar. Tüyap Fuar Merkezine olan yakınlığıyla dikkat çeken ilçe, pek çok yerli ve yabancı turistin misafir edildiği Beylikdüzü Otel seçenekleriyle de göz doldurur. Farklı büyüklüklere ve değişik fiyat seçeneklerine sahip olan otellerde konaklayanlar İstanbul'un her yerine metrobüs ve bağlantıları sayesinde kolay, hızlı ve ekonomik bir şekilde ulaşma fırsatı yakalar. Sosyo ekonomik değerlendirmesi B- olarak görülen ilçe, gelişimini devam ettirmektedir.

 

 Farklı İhtiyaç ve Kitlelere Hitap Eden Beylikdüzü'nde Yaşam

 

            Yine bölgedeki pek çok özel üniversite öğrenci ve akademisyenlerin burada yaşamasını zorunlu kılarken, çevrede konumlanan sağlık merkezleri ve tam teşekküllü hastanelerde sağlık turizmi organizasyonlarıyla geçici nüfusun dönemsel olarak artmasında etkili rol oynamaktadır.

 

            Kısa süreli konaklama ihtiyacını karşılamak için bölgede açılan Beylikdüzü Otelleri, sundukları konfor ve kaliteli hizmetle ziyaretçilerin her türlü ihtiyacının karşılanması için kesintisiz hizmetler sağlar. Güncel konut projeleriyle hala büyümesini sürdüren ilçe, günlük hayatın telaşından biraz olsun uzaklaşmak isteyenler için pek çok yaratıcı fırsatla doludur.