Edirnekapı Otelleri Adres ve İletişim Bilgileri

Edirnekapı Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Edirnekapı Hakkında Genel Bilgi
Edirnekapı Hakkında Genel Bilgi

Edirnekapı Hakkında Genel Bilgi

Edirnekapı Hakkında Genel Bilgi

Sınırları içerisinde ünlü Bizans kilisesi Aya Yorgi Kilisesi'ni de barındıran ve bu bakımdan her yıl milyonlarca yabancı turist akınına uğrayan semt ayrıca müstahkem yapısı olarak kullanılan belli başlı surlarıyla da dikkat çekmektedir. Dikkat çeken tüm bu özellikleriyle semtin cazibesi günden güne artmaya devam ederek tamamen sıra dışı bir semt olmayı gerçekten de hak etmektedir. Bu özellikleri Edirnekapı semtinin otel ihtiyacı hissetmesine de neden olmuştur. Bu ihtiyacın karşılanması anlamında sağlanan belli başlı temel niteliklerden olarak Edirnekapı semtinin uygun fiyatlarla ekonomik koşullardaki otelleri bulunmaktadır. Bu konaklama mekanlarında her keseye uygunluk gösteren birbirinden farklı oteller bir arada sunularak konukların en iyi şekilde ağırlanmaları sağlanmaktadır.

 

 Yılbaşına özel organizasyon

 

            Edirnekapı otelleri yılbaşına özel organizasyonlarıyla gelmektedir. Özellikle birbirinden ünlü sanatçıları ağırlayarak konuklarına tamamen ayrıcalıklı bir yılbaşı gecesi yaşatmaya hazırlanan otel, sağlamış olduğu tüm bu özelliklerinin yanı sıra ses ve ışık sistemleriyle de büyüleyici atmosferiyle dikkat çekecektir. Bu etkili destinasyon organizasyonlarının yanı sıra tamamen geniş konser salonundan tüm konuklarına farklı bir yılbaşı gecesi yaşatma anlayışında bulunarak eğlenceyi en dip doruklarına kadar sunmaktadır.

 

 Doğal manzarası

 

            Otellerden ayrı bir özellik olarak Edirnekapı otel doğal manzarasıyla tamamen sıra dışı bir tasarım ortaya koymaktadır. Bu tasarım bakımından nitelikli tüm yönleriyle dikkatleri üzerine çeken oteller, tamamen ayrıcalıklı ve tamamen öne çıkan yönleriyle konuklarına unutulmaz bir konaklama hizmetini sunmaya devam etmektedir. Kuş seslerinin birbiriyle cıvıl cıvıl nağmelerini dinleyerek yatağınızdan kalkacağınız bir kuş tüyü yatak konforuyla sizleri ağırlayacak olan Edirnekapı otelleri ayrıca her yere olan yakınlığıyla da tamamen ulaşım anlamında hiçbir sorun teşkil etmemektedir. Tüm bu özellikler de onu diğerlerinden ayrı kalmaya götüren etmenlerin arasında sokmaktadır. Bu da tamamen sıra dışı bir yaklaşım tarzıdır.