Esentepe Otelleri Telefon Numaraları Adres ve İletişim Bilgileri

Esentepe Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Esentepe Hakkında Genel Bilgi
Esentepe Hakkında Genel Bilgi

Esentepe Hakkında Genel Bilgi

Esentepe Hakkında Genel Bilgi

İstanbul sakinlerinin yaşadıkları yer olarak bilinen Esentepe il dışından gelenler için de başlıca konaklama merkezlerine sahiptir. Bu konaklama merkezleri açısından oteller Esentepe semtinde birbirinden farklı özellikleriyle sürekli olarak varlığını sürdürmektedir. Semtin öne çıkan belli başlı temel nitelikleri arasında bulunması nedeniyle şehrin gürültüsünden uzak, sade ve yalın bir semt olması nedeniyle sıklıkla otel işletmelerinin ana çekirdeğini oluşturmayı sürdürmektedir.

 

 Otelleri

 

            Esentepe otelleri dikkate alındığında şehrin gürültüsünden uzak, bahçeli olarak sakin yerlerde kuruldukları görülmektedir. Genel olarak fiyat seçenekleri bakımından da ideal olma özelliğindeki bu oteller taşımaya devam ettikleri tüm bu yönleriyle gerçekten de nitelikli oteller arasında yerini almayı sürdürmektedir. Tüm bunların dışında kalması nedeniyle süreklilik bilincine dayanarak gerçekleştirilen oteller anlamları yönünden sürdürülen en sıra dışı yönleriyle nitelikçe farklılıklar oluşturmaktadır.

 

 Geniş toplantı salonları

 

            Esentepe otel bakımından sağlamaya devam ettiği unsurlarının arasında oldukça geniş çok amaçlı salonlarının bulunması öne çıkan özelliğini meydana getirmektedir. Söz konusu bu özelliği sayesinde geniş toplantı salonları ile tamamen farklılık yaratmaya devam eden anlayışları doğrultusunda hizmet verilerek tüm organizasyon sürecinin yürütülmesi mümkün hale gelmektedir. Tüm bu mümkün olan durumlar neticesinde de tamamen farklı özellikleri bir arada sunmaya devam ederek her ekonomiye uygun otel konforunu bir arada buluşturmaktadır.

 

 Canlı müzik organizasyonu

 

            Ayrıca otelin misafirlerine özel günlerde de çok özel solistlere yer vererek sunduğu canlı müzik organizasyonları yer almaktadır. Tüm bu gerçekleştirilen canlı müzik organizasyonlarının meydana getirmiş olduğu unsurlar dikkate alındığında tamamen farklılık yansıtarak ortaya konulan unsurlarıyla nitelikli gelişmeler kaydeden canlı müzik organizasyonu hizmetlerine yer verildiği görülmektedir. İşte tüm bu durumlarıyla da gerek ses gerekse görüntü sistemleri bakımından öne çıkan bir organizasyon faaliyetleri Esentepe otellerinin belli başlı özelliklerini oluşturmaktadır.