Fındıkzade Otelleri Adres ve İletişim Bilgileri

Fındıkzade Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Fındıkzade Hakkında Genel Bilgi
Fındıkzade Hakkında Genel Bilgi

Fındıkzade Hakkında Genel Bilgi

Fındıkzade Hakkında Genel Bilgi

Fındıkzade, Fatih ilçesine bağlı olan bir semttir. Semti önemli kılan bir şey vardır ki o da sınırları içerisinde Topkapı Sarayı'nı ve surlarını barındırmasıdır. Tüm bu özelliği dikkate alındığında bu semtin hem yerli hem de yabancı turist akınına uğradığı dikkatlerden kaçmayan temel özelliğini oluşturmaktadır. Oluşturulan bu temel özellikler bakımından da süreklilik dahilinde sunulan fırsatlarla Fındıkzade otellerinin taşımış oldukları birtakım noktalarının bulunduğu görülecektir.

 

 Otel işletmeleri

 

            Bünyesinde barındırmış olduğu temel otel işletmeleri gerçekten de sahip olduğu noktaları yönünden Fındıkzade otelleri semtine yakışan bir otelcilik anlayışını sergilediğini göstermektedir. Öncelikle belirtmek gerekmektedir ki başlı başına ortada duran yönlerinden olarak otel işletmeciliğine yönelik olarak burada şu üst seviyede hizmetleri bulmak mümkündür:

 

 7/24 vale hizmeti

 7/24 transfer hizmeti

 Toplantı ve etkinlik organizasyonu

 Aile süiti

 Sınırsız internet ve yeme içme

 

            Kuş tüyü yastık ve yorganlarla konaklama hizmeti olarak öne çıkan hizmetleri birer birer sıralamak mümkün olacaktır. Tüm bu hizmetlerden de açık bir şekilde anlaşılırlığı ortada durduğu gibi sınırsız olarak tüm hizmetlerin sağlandığı hemen görülmektedir.

 

 Ücretsiz hizmetler

 

            Tüm bunlarla beraber verilen ücretsiz hizmetlerle tamamen öne çıkan yaklaşım tarzlarıyla farklı bir otelcilik anlayışının sergilendiği görülmektedir. Ücretsiz otopark alanları ve yeme içme hizmetlerinin yanı sıra internet hizmetini sunması da başlıca Fındıkzade otel işletmelerinin müşterilerine sunmuş oldukları hizmetler arasında gelmektedir. Tüm bunların yanında ayrıca kültürel faaliyetlerin yapılmasına yönelik olarak kültür lokasyonlarının bulunması da söz konusu hizmetlerin başında gelen özellikleri yansıtmaktadır. Tüm bu özellikler dikkatle incelenerek sıra dışı yaklaşımda sıra dışı bir unsurun meydana getirildiği hemen görülmektedir. Bütün bu unsurlar dolayısıyla da düşünülecek olunursa ücretsiz olarak birtakım hizmetlerin verildiği hemen görülebilen özelliklerin arasında gelmektedir. Tüm bu hizmetleriyle oteller Fındıkzade'de farklı unsurlar taşımaktadır.