Florya Otelleri Telefon Numaraları Adres ve İletişim Bilgileri

Florya Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Florya Hakkında Genel Bilgi
Florya Hakkında Genel Bilgi

Florya Hakkında Genel Bilgi

Florya Hakkında Genel Bilgi

Bakırköy'e bağlı olan İstanbul'un en eski ve en elit semtlerinden birisi Florya, havuzlu, geniş bahçeli evleriyle tamamen lüks bir konaklama mekanıdır. Ayrıca burası eskiden beri Şenlikköy olarak da adlandırıldığından dolayı birçok kutlamaların merkezi olma özelliğini taşır. Bu anlamı düşünülünce Florya özellikle Galatasaray Spor Kulübü'nün hem şampiyonluk kutlamalarının yapıldığı bir yer hem de antrenman tesisinin bulunduğu bir yer olma özelliğini taşımaktadır. Taşıdığı bütün bu özellikleriyle Florya semti gerçekten de otellerini de yukarıda söz edilen ev mimarisindeki özellikleriyle içerisinde taşımaktadır.

 

 Bahçeli havuzlu Florya otelleri

 

            Florya otelleri denildiği zaman akla hemen bahçeli, havuzlu oteller gelir. Çünkü bu özelliğini zaten otel işletmeleri semtin genel halinden almışlardır. Sağlamış oldukları özellikler düşünüldüğü zaman otel işletmelerinin Florya semtinde yer alan birbirinden farklı nitelikleriyle farklı otel işletmelerine sahip olması bahçeli ve havuzlu olması kadar tamamen önde gelen nitelikleri de bir arada sunan otelcilik özelliklerini taşımaktadır.

 

 Vip otel hizmeti

 

            Florya otel tesisinin konuklarına çok özel vip düzeydeki hizmetleri bulunmaktadır. Yer alan bu hizmetlerinden bazılarını şu şekilde sıralamak mümkün:

 

 -7/24 kesintisiz hava alanı, oto gar transfer hizmeti

 - 7/24 vale ve karşılama hizmeti

 - Etkinlik, konser ve diğer organizasyonlar

 - Lüks odalarda lüks konaklama fırsatları

 - Marina manzaralı odalar ve havuz başında yemek fırsatı temel özellikleri arasında gelmektedir.

 

            Tüm bu özellikleri de dikkate alındığında ortada duran unsurlar baz alınarak bu otel işletmelerinin hem uygun fiyatlar sunan işletmeler oldukları hem de müşteri memnuniyetini had safhada tutan oteller oldukları dikkat çeken unsurlar taşımaktadır. Tüm bu unsurların da ortaya koymuş olduğu tüm nitelikler dikkate alındığında tamamen önde gelen hizmetlerinin var olduğu görülmektedir. Bu da elbette tamamen farklı ve tamamen etkileyici otelcilik hizmetinin parçasıdır.