Kadıköy Otelleri Telefon Numaraları Adres ve İletişim Bilgileri

Kadıköy Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Kadıköy Hakkında Genel Bilgi
Kadıköy Hakkında Genel Bilgi

Kadıköy Hakkında Genel Bilgi

Kadıköy Hakkında Genel Bilgi

İstanbul'un merkezi arasında yer alan Kadıköy'de konaklayabileceğiniz birçok farklı otel mevcuttur. Her zaman diliminde kalabalık olan bu bölgeye rezervasyon yaptıracaksanız son ana bırakmamanız gerekmektedir. Özellikle maç olduğu zamanlar Kadıköy bölgesinde neredeyse yürüyecek yer bulamayabilirsiniz. Kadıköy otelleri arasında konsept tipleri de değişmektedir. Bazı oteller sadece konaklama kabul ederken bazıları da konaklama ve kahvaltı şeklinde rezervasyon almaktadır. Bu seçim kişilerin tercihine bırakılmaktadır. Kadıköy otel bakımından zengin bir bölgedir.

 

 Kadıköy’de Ne Yapılır?

 

            Eğlence bakımından da oldukça mekana sahip olan Kadıköy'de hem dinlenebilir hem de eğlenebilirsiniz. Özellikle Bahariye caddesinin alt sokaklarında istediğiniz bir restorana oturup yemek yiyebilirsiniz. Bunların yanı sıra alışveriş merkezlerine de oldukça yakındır. Dilerseniz alışveriş merkezine gidip alış veriş yaptıktan sonra sinemaya girebilir ya da kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

 

            Kadıköy bölgesinde çoğu otel butik tarzındadır. Genelinde Türk hamamı, sauna, açık ve kapalı havuz bulunmamaktadır. Ancak birkaç otelde bu özellikleri de bulabilirsiniz. Ücretli ya da ücretsiz olduklarını da otel personellerinden bilgi alarak öğrenebilirsiniz.

 

 Neden Kadıköy?

 

            Kadıköy bölgesi merkez noktalardan biri olduğu için iş merkezlerine de oldukça yakındır. Dilerseniz toplantınıza hazırlanmak için bu bölgeyi tercih edebilirsiniz Aynı zamanda iş toplantılarınızı yapabileceğiniz otellerde mevcuttur. Hem dinlenirken hem de toplantılarınıza Kadıköy bölgesinde devam edebilirsiniz.

 

            Bölge yoğunluğu nedeniyle rezervasyon yaparken dikkat etmeniz gereken tek nokta özel bir dönem olup olmadığıdır. Özel bir dönemde gidecekseniz 1 ay öncesinden rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır. Hem daha uygun fiyat alabilirsiniz hem de rezervasyonunuzu yaptığınız için kafanız rahat olacaktır. Kadıköy bölgesinde oda fiyatları 109 TL ile 299 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu değişikliğin en büyük neden otellerin yıldız sayıları ile ilgilidir. Bu fiyatlar özel dönemlerde neredeyse 2 katına çıktığı için özel dönemler için geçerli değildir. Sizde bütçenize göre olan herhangi bir otele rezervasyon yaptırabilirsiniz.