Kilyos Otelleri Telefon Numaraları Adres ve İletişim Bilgileri

Kilyos Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Kilyos Hakkında Genel Bilgi
Kilyos Hakkında Genel Bilgi

Kilyos Hakkında Genel Bilgi

Kilyos Hakkında Genel Bilgi

 

             İstanbul'un yoğun stresinden bir an olsun kaçmak isteyenlerin adresi arasında yer alan Kilyos aynı zamanda otelleri bakımından oldukça avatanjlıdır. Genellikle yaz mevsiminde tercih edilen bu bölge kış mevsiminde de başka güzeldir. Kilyos otelleri size sunduğu avantajlar bakımından tatil beldelerini aratmayacak imkanlara sahiptir. Özellikle bu bölgeye gidiyorsanız görmeniz gereken birkaç nokta mevcuttur.

 

 Kilyos'ta Ne Yenir?

 

            Denizi ve plajlarıyla ünlü olan Kilyos'ta yiyebileceğiniz en güzel yemek deniz ürünleridir. Genellikle taze olan deniz ürünleri tatları bakımından da oldukça lezzetlidir. Deniz ürünleri sevmiyorsanız yiyebileceğiniz bir başka alternatif de mangal başı restoranlarıdır. Hem yaz hem de kış mevsimlerinde açık olan bu restoranlara önceden rezervasyon yaptırarak gidebilirsiniz. Bunların dışında Kilyos'un meşhur çarşısında bulunan midye, mantar, tavuk şiş ve sucuk ekmek yemenizde mümkündür. Damak tadınız hangisine hitap ediyorsa denemenizde fayda var.

 

 Kilyos'un Önemli Noktaları Nerelerdir?

 

            Kilyos'a gittikten sonra görmeniz gereken en önemli nokta Kilyos Ceneviz Kale'si olarak bilinmektedir. Osmanlı dönemine ait kalıntıların yer aldığı bu kaleyi mutlaka görmelisiniz. Bu bölgede görebileceğiniz bir diğer önemli yer ise Ovid Kulesi'dir. Yunan döneminden kalan bir kale olduğu için çoğu insan tarafından da merak edilmektedir. Bunların yanı sıra yaz mevsiminde gidiyorsanız birbirinden farklı plajlar, beachler ve gece klüplerine gidebilirsiniz. Hem sabah hem de akşam düzenlenen partilere katılarak istediğiniz kadar eğlenebilirsiniz.

 

 Kilyos Otellerinin Fiyat Aralıkları Nedir?

 

            Kilyos otel fiyatları sezonluk olarak değişlik gösterse de ortalama olarak 179 TL ile 259 TL arasında farklılık göstermektedir. Bu bölgede bulunan birkaç otelin konsepti yarım pansiyon olarak hizmet vermektedir. Yarım pansiyon konsept ise hem sabah kahvaltısı hem de akşam yemeği fiyatın içine dahil edilmiştir. Bazı oteller ise oda kahvaltı ve sadece oda olarak hizmet vermektedir.