Kınalıada Otelleri Adres ve İletişim Bilgileri

Kınalıada Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Kınalıada Hakkında Genel Bilgi
Kınalıada Hakkında Genel Bilgi

Kınalıada Hakkında Genel Bilgi

Kınalıada Hakkında Genel Bilgi

"İstanbul'un en önemli yerlerinden biri olan Kınalıada'da hem yaz hem de kış mevsimlerinde yapabileceğiniz birçok etkinlik mevcuttur. Denize girmenin yanı sıra yürüyüş yapmak ve piknik yapmak Kınalıada'da fazlasıyla mümkündür. Birbirinden farklı yapıtları bulunan adayı yürüyerek gezmeniz gerekmektedir. Kınalıada otelleri genellikle butik otel tarzında ve pansiyon tarzındadır. Birbirinden farklı oda tiplerinde konaklayarak değişik deneyimlere sahip olabilirsiniz.

 

 Kınalıada'da Gezilecek Yerler

 

            Kınalıada'ya gidiyorsanız Ayazma Plajı'na uğramanız gerekmektedir. Halk plajı olarak bilinen bu mekanda spor salonu, restoran, havuz ve sauna imkanları da mevcuttur. Bizans döneminden kalıntıları olan Hristos Manastrı da gezilecek yerler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bunların yanı sıra Surp Krikor Lusavoriç Ermeni Kilisesi de gezilebilecek en güzel yerlerden biridir. Bu kilisenin özelliği ise adalarda bulunan ilk ve tek Ermeni Kilisesi'dir. Birbirinden farklı bu yerler aynı zamanda değişik atmosferleriyle sizlere kapılarını açmaktadır.

 

 Kınalıada'da Ne Yenir?

 

            Kınalıada'da yenilebilecek en güzel yemek balıktır. Bunun yanı sıra kebap yemek isterseniz de burada bulunan meşhur bir restoran mevcuttur. Tatlı olarak canınız bir şey çekiyorsa kesinlikle dondurma yemeniz tavsiye edilmektedir. Kınalıada'da lezzetli olan bu yiyeceklerin hepsini tadarak güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Ayrıca meydanında bulunan cafede oturarak denize karşı çay ya da kahve içebilirsiniz. Bu cafenin fiyatları da oldukça avantajlıdır.

 

 Kınalıada Otel Fiyat Aralıkları Nedir?

 

            Kınalıada otel fiyatları sezona ve hafta içi ya da hafta sonu kalmanıza göre farklılık göstermektedir. 139TL ile 359 TL arasında değişen fiyat aralığı mevcuttur. Bu fiyat aralığı özel dönemlerde 2 katına çıkabilmektedir. Eğer Kınalıada'da konaklayacaksınız hafta başından rezervasyonunuzu yaptırmanız önerilmektedir. Özellikle yaz mevsiminde yer bulmanız imkansız olabilir. İstanbul'dan bunalan çoğu aile ve çiftler hafta sonu adaları tercih ettiği için bu bölgelerde yoğunluk söz konusu olmaktadır.