Kozyatağı Otelleri Adres ve İletişim Bilgileri

Kozyatağı Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Kozyatağı Hakkında Genel Bilgi
Kozyatağı Hakkında Genel Bilgi

Kozyatağı Hakkında Genel Bilgi

Kozyatağı Hakkında Genel Bilgi

İstanbul'un merkez bölgesi arasında yer alan Kozyatağı aynı zamanda iş merkezlerine de oldukça yakın bir konumda yer almaktadır. Birbirinden iyi otelleri bir arada bulunduran bu bölge genellikle markalaşmış otellerin bir arada olduğunu göreceksiniz. Kozyatağı otelleri hem iş toplantılarının hem de düğün organizasyonlarının göz bebeği bir lokasyondur.

 

 Kozyatağı bölgesine ne yapılır?

 

            Kozyatağı bölgesine yakın olan alışveriş merkezlerine gidebilirsiniz. Özellikle bu bölgede tatlısıyla ve yemekleriyle meşhur birbirinden farklı restoranlar mevcuttur. Konaklama yaptığınız konuma oldukça yakın olan bu restoranlara giderek istediğiniz tatları deneyebilirsiniz. Dilerseniz sahil tarafına yönelebilir ve kahvenizi yudumlarken deniz havası alabilirsiniz. Hem ana yollara hem de sahile yakın mesafede olan Kozyatağı bölgesinde konaklarken eğlenebilirsiniz. Alışveriş merkezlerine yakın olduğu için dilerseniz alışveriş yapabilir ve sevdiklerinize küçük hediyeler alabilirsiniz.

 

 Kozyatağı Otellerinde Ne Yapılır?

 

            Kozyatağı otel bakımından oldukça lüks bir tercih olacaktır. Burada bulunan otellerin genellikle kapalı havuz, sauna, hamam ve masaj etkinlikleri akşam 22.00'a kadar açıktır. Dilerseniz masaj yaptırarak rahatlayabilirken diğer yandan serinlemek için havuzları ziyaret edebilirsiniz. Bütün otellerde masaj imkanı ücretli olarak verilmektedir. Diğer imkanlar ise otelden otele farklılık gösterse de konaklayan misafirlerin çoğuna ücretsiz hizmet sunmaktadır. Bölgede bulunan otellerin çoğu oda kahvaltı konseptinde hizmet verirken bazıları sadece konaklama şeklinde de hizmet vermektedir. Akşam yemeğini otelde yemek isterseniz otelin restoran bölümünden sipariş vererek odaya servis ettirebilirsiniz.

 

 Kozyatağı Otelleri Fiyat Aralıkları Nedir?

 

            Bölgede bulunan lüks oteller nedeniyle diğer otellere nazaran fiyatlar biraz daha yüksektir. İki kişilik oda fiyatları 199 TL ile 500 TL arasında farklılık göstermektedir. Farklılığın sebebi ise otelin konsepti, oda tipi ve yıldız sayısı ile doğru orantılıdır. Dilerseniz bu otelleri arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.