Küçükyalı Otelleri Adres ve İletişim Bilgileri

Küçükyalı Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Küçükyalı Hakkında Genel Bilgi
Küçükyalı Hakkında Genel Bilgi

Küçükyalı Hakkında Genel Bilgi

Küçükyalı Hakkında Genel Bilgi

Anadolu Yakası'nın en nezih semtlerinden biri olan Küçükyalı Maltepe ilçesinin Cihangir olarak da ifade edilmektedir. Aradığınız pek çok ihtiyacı cevap verebilecek kapasitede olan Küçükyalı denizi ve doğal güzelliğiyle de pek çok kişinin dikkatini çeken semtler arasında yer alıyor.

 

 Hareketli Bir Sosyal Hayat

 

            Küçükyalı, Bağdat caddesi Ve Atatürk caddesi gibi semt sakinleri tarafından talep gören hareketli caddeleri ve sakinlerine sunduğu huzurlu bir yaşam alanı ile güvenilir bir ortama sahiptir.

 

            Küçükyalı semtinde zamanında 10’dan fazla plaj bulunurken şimdilerde bu plajları bulunduğu yerler sahil yolu olarak kullanılmaktadır. Birbirinden farklı ve en büyük AVM’leri, işlek caddeleri ve ışıltılı dükkanları ile elit bir havaya sahip olan Küçükyalı sahil kenarında olma özelliğiyle de deniz tutkunlarının sık sık ziyaret ettiği semtlerden biridir.

 

            Küçükyalı bir sahil semti olduğu için sahil yolu boyunca farklı balık restoranları yer almaktadır. Bu restoranların birinde lezzetli ve taze balıkları tüketirken bir yandan da boğazın eşsiz manzarasının keyfini sürebilirsiniz. Bunun yanı sıra sabah kahvaltı için farklı seçenekler de sahil yolu üzerinde yer almaktadır.

 

 Küçükyalı'da Konaklama İmkanları

 

            Küçükyalı ülkemizin en tanınmış iş adamlarından olan merhum Kadir Has tarafından oldukça sevilen bir semttir. Bu nedenle semtte pek çok noktadan kendi adına yaptırılmış olan okullarla karşılaşmak mümkündür.

 

            Küçükyalı konaklama imkanları ile de ziyaretçilerine geniş bir alternatif sunuyor. Küçükyalı Otel seçeneklerini araştıranlar özellikle sahil kenarında farklı imkanlara sahip olan konaklama mekanları bulacaktır.

 

            Küçükyalı otelleri genellikle sahil kenarında olmakla birlikte daha ekonomik seçenekler arayanlar için semtin içine doğru kaymış olan alternatifler de bulunuyor. Bütçenize göre tercih edeceğiniz otel için önceden rezervasyon yaptırmanız sıkıntı yaşamamanız açısından yararınıza olacaktır. Böylece gün boyu gezdikten sonra konforlu bir otelde dinlenmenin keyfini çıkarabilirsiniz.