Kumburgaz Otelleri Telefon Numaraları Adres ve İletişim Bilgileri

Kumburgaz Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Kumburgaz Hakkında Genel Bilgi
Kumburgaz Hakkında Genel Bilgi

Kumburgaz Hakkında Genel Bilgi

Kumburgaz Hakkında Genel Bilgi

Yakın bölge arasında yer alan Kumburgaz, otel bakımından zengin bölgelerden biridir. Genellikle yaz aylarında tercih edilen bu lokasyon kış aylarında da dinlenmek için gidilebilecek en güzel yerlerden biridir. Otellerin size sunmuş olduğu imkanlardan yararlanabilir ve küçük bir hafta sonu kaçamağı yapabilirsiniz. Kumburgaz otelleri yaz periyodunda genellikle yarım pansiyon konseptte hizmet vermektedir. Kış periyodunda ise bu konsept oda kahvaltı olarak değiştirilmektedir. Otellerin size ücretsiz olarak sunduğu havuz, sauna ve hamam olanaklardan yararlanabilirsiniz. Bunun dışında ücretli olarak sunulan masaj paketlerini de istediğinize göre satın alabilirsiniz.

 

 Kumburgaz'da Gidilebilecek Yerler Nelerdir?

 

            Kumburgaz'a yakın Büyükçekmece tarafına giderek Mimar Sinan Köprüsünü gezebilirsiniz. Bu köprünün meşhur olmasında en önemli nokta 600 senelik bir köprü olmasıdır. Köprünün yanında bulunan kültür parkını da ziyaret edebilirsiniz. Piknik yapmak istiyorsanız Kumburgaz'da bulunan Hanım Çiftliği'ne gidebilirsiniz. Bölgeye yarım saat uzaklığı olan Silivri'ye giderek balık yiyebilirsiniz. Kumburgaz'da yazın yapılan partilere katılarak eğlenebilirsiniz. Özellikle birkaç otelin diskosunda yapılan cazip partiler mevcuttur.

 

 Kumburgaz'da Ne Yenir?

 

            Kumburgaz bölgesine yiyebileceğiniz en lezzetli yemek balık ve deniz ürünleridir. bunların yanı sıra kebap ve pideleriyle meşhur olan restoranlara gidebilirsiniz. Dilerseniz konakladığınız otelin restoranından da destek alarak akşam yemeğinizi otelde yiyebilirsiniz.

 

 Kumburgaz Otel Fiyatları Nedir?

 

            Sezona bağlı olarak değişen Kumburgaz otel fiyatlarının aralığı 159 TL ile 259 TL arasında farklılık göstermektedir. Bu bölgede hafta sonu konaklamak hafta içi konaklamaktan daha pahalıdır. Özellikle yaz mevsiminde rezervasyon yaptırmayı düşünüyorsanız 2 hafta öncesinden yaptırmanız önerilmektedir. Bunların yanı sıra bayram ve özel günlerde fiyatlar neredeyse 3 katına çıkmaktadır. Rezervasyon yaptırdıktan sonra vermiş olduğunuz ücretle otelin ücretsiz imkanlarından yararlanmanız da mümkündür. Genellikle havuz, hamam ve sauna kullanımı ücretsiz olarak sunulmaktadır.