Kurtköy Otelleri Telefon Numaraları Adres ve İletişim Bilgileri

Kurtköy Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Kurtköy Hakkında Genel Bilgi
Kurtköy Hakkında Genel Bilgi

Kurtköy Hakkında Genel Bilgi

Kurtköy Hakkında Genel Bilgi

İstanbul'un Pendik ilçesine bağlı olan Kurtköy, son yıllarda en çok gelişme gösteren bir Anadolu yakası semti olarak dikkat çekmektedir. Ulaşım imkanlarının kolaylığı ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na yakınlığı ile konaklama için en sık tercih edilen yerlerden birisidir. Son dönemlerde Kurtköy bölgesinde gerçekleştirilmekte olan birçok yapı projesi dolayısıyla, konutlaşma oranının da artmasıyla birlikte değeri artan bir bölge konumuna gelmiştir.

 

 Otel Arayışı Olanlar İçin Kurtköy'ün Önemi;

 

            Kurtköy, TEM Otoyolu üzerinde yer almakta ve E-5 Karayolu ile bağlantısı bulunmaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı'na yakınlığı, Viaport ve Viaport Marina olmak üzere son dönemlerin en gözde alışveriş merkezlerinden ikisini bünyesinde barındırması gibi avantajları nedeniyle, Kurtköy otelleri, Anadolu yakasında Pendik bölgesinde otel arayışı olanların ilk tercih ettiği bölgelerden birisi olarak dikkat çekmektedir.

 

            Kurtköy, mükemmel manzarası ve havasının temizliği ile bilinen Aydos Ormanı'nın eteklerinde konuşlanmıştır. Bu bölgedeki otellerin tercih edilmesinde, öncelikle havalimanına yakınlığı tercih sebebi olmaktadır. Bununla beraber, kongre ve fuar merkezlerinin yakınında bulunması da ayrı bir avantaj sebebidir.

 

 Kurtköy Otellerinin Nitelikleri,

 

            Pendik Kurtköy otel niteliklerine bakıldığında, lüks konaklama imkanı veren oteller dikkat çekmektedir. Sahip oldukları teknolojik donanım ve sunulan hizmetin kalitesi ile İş toplantısı, davet, kutlama, kongre, seminer gibi çeşitli organizasyonlar için de tercih edilmektedir. Kurtköy, hem şehir merkezine hem çevre ilçe ve semtlere ulaşım kolaylığı sunmaktadır. Havalimanına ev sahipliği yapması ile Türkiye'nin birçok şehrine ve hatta dünyaya kapılarını açmış durumdadır. Sabiha Gökçen Havalimanı’na sadece 10 km. mesafede bulunmaktadır.

 

            Kurtköy’de bulunan otellerin fiyatları, havalimanına yakınlık mesafesine göre değişiklik göstermektedir. Tabi bununla birlikte tesislerin bulunduğu sınıf ve sunulan hizmetlerin kalitesi de fiyatların belirlenmesinde etkili olmaktadır. Formula 1 pistine yakın olması da, belirli dönemlerde, bu otellerin cazibesini arttırmaktadır.

 

            Kurtköy otelleri yıl boyunca hizmet vermektedir. Formula 1 pistine yakınlığı ve burada düzenlenen organizasyonlar, ilgili dönemlerde otellerin tercih edilme ve doluluk oranları artmaktadır. Bu detay göz ardı edilmeden, bir süre öncesinden erken rezervasyon yaptırmakta fayda vardır.