Maltepe Otelleri Telefon Numaraları Adres ve İletişim Bilgileri

Maltepe Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Maltepe Hakkında Genel Bilgi
Maltepe Hakkında Genel Bilgi

Maltepe Hakkında Genel Bilgi

Maltepe Hakkında Genel Bilgi

Sabiha Gökçen Havalimanı'na yakınlığıyla bilinen Maltepe ilçesinde konaklayabileceğiniz birbirinden güzel oteller mevcuttur. İstanbul'a gezme amacıyla geliyorsanız ve otel bütçeniz az ise Maltepe otelleri sayesinde hem bütçenize göre konaklayabilir hem de istediğiniz yerleri gezebilirsiniz. Uygun otellerin bulunduğu bu bölgede aynı zamanda eğlenebilirsiniz.

 

 Maltepe’de Ne Yapılabilir?

 

            Maltepe bölgesinin yakın olduğu Kadıköy, Bostancı, Tuzla ve Pendik gibi birçok ilçe mevcuttur. Tuzla marinaya gidip yemek yerken Kadıköy'e geçip alışveriş yapabilirsiniz. Ulaşım kolaylığı sayesinde isterseniz Avrupa yakasına geçerek farklı bölgeleri de görebilirsiniz. Özellikle metro ulaşımı sayesinde istemiş olduğunuz konuma kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra Maltepe sahiline inerek hem deniz havası alabilir hem de yeşile doyabilirsiniz. Özellikle sahilde bulunan birbirinden farklı cafelerde oturarak kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

 

            Maltepe otellerinde konaklıyorsanız çevresindeki alışveriş merkezlerine de gidebilirsiniz. Zevkinize göre alışveriş yapabilir dilerseniz yemek yiyerek daha sonrasında sinemaya girebilirsiniz. Her türlü aktiviteyi bir arada yapabileceğiniz bu güzel ilçede konaklamak sizin için farklı bir deneyim olacaktır.

 

            Otelden çıkmak istemiyorsanız otelde bulunan SPA özelliklerini deneyebilirsiniz. Genellikle çoğu otelde bulunan açık havuz, kapalı havuz, Türk hamamı, sauna ve şok havuzu konaklayan misafirlere ücretsiz olarak kullanım sağlamaktadır. Masaj yaptırmak istiyorsanız da konakladığınız otelden yaptırabilirsiniz fakat ücretli olacağını unutmamalısınız.

 

 Otellerin Fiyat Avantajları

 

            Maltepe otel kategorisi için fiyatlar odabaşı olarak 99 TL ile 199 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bazı oteller sadece konaklamalı olarak satış yaparken bazıları konaklama ve kahvaltıyı da fiyatın içine dahil etmektedir. Fiyat farkının çeşitliliği ise konsept, otelin konumu, oda tipi ve otelin yıldızına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bütçenize göz önüne alarak istediğiniz oteli seçebilirsiniz.

 

            Tüm bunların dışında havalimanına yakın olduğu için tercih edilen bu bölge ulaşım kolaylığı da sağlamaktadır. Sizde bütçenize göre belirlediğiniz herhangi bir Maltepe otelinde kalarak tatilinize ilk adımı atabilirsiniz.