İstanbul Merkez Otelleri Adres ve İletişim Bilgileri

İstanbul Merkez Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

İstanbul Merkez Hakkında Genel Bilgi
İstanbul Merkez Hakkında Genel Bilgi

İstanbul Merkez Hakkında Genel Bilgi

İstanbul Merkez Hakkında Genel Bilgi

İstanbul merkez otelleri gün geçtikçe sayısını arttırmaktadır. Hem Avrupa yakası hem de Anadolu yakası olmak üzere birbirinden farklı konseptte yer alan birçok otel mevcuttur. Özellikle İstanbul'a geliyorsanız konaklamada problem yaşamanız söz konusu bile değildir. En dikkat etmeniz gereken nokta ise hafta sonu yoğunluğu olduğu için rezervasyonunuzu erkenden almanız olmalıdır. İstanbul merkez otel sayıları oldukça fazla olduğu için rezervasyonunuzu yaparken yer sıkıntısı yaşamayacaksınız.

 

            İstanbul merkez otelleri aynı zamanda sizin rahat edebilmeniz için ellerinden geleni yapmaktadır. Otelde bulunan açık ve kapalı yüzme havuzları, Türk hamamı, savuna, şok havuzu ve masaj gibi etkinlikleri mevcuttur. Bunlardan bazıları ücretsiz olarak sunulurken bazıları da ücretlidir. Genellikle oda kahvaltı konsepti ile satışa çıkmaktalar. Hem konaklamanız hem de kahvaltınız fiyatın içine dahildir. Ancak bazı oteller sadece oda konsepti ile satış yapmaktadır. Bu şekilde bir rezervasyon yaptıysanız sadece konaklamanızın ücretini ödemiş olacaksınız.

 

            İstanbul merkez otelleri aynı zamanda yapılan etkinlikler ve toplantılar için en popüler lokasyonlar arasında yer almaktadır. Toplantı yaparken ekipmanları ve konforu sizin için düşünen bu otellerin çoğu insana değer veren ödülünü almışlardır. Toplantınız esnasında ara öğünler ya da dilerseniz toplantıdan sonra önemli misafirlerinize vereceğiniz bir yemek bile düşünülmektedir.

 

 İstanbul merkez otellerindeki farklı etkinlikler

 

            Bu bölgelerde yer alan otellerin çoğu düğün mekanı olarak da kullanılmaktadır. Özellikle kış mevsiminde otelin salonunda yapılan görkemli bir düğün, yaz mevsiminde ise açık havuzun yanı başında yapılmaktadır. Sizin yerinize misafirlerinizi düşünerek en iyisini yapmaya çalışan otel personelleri de oldukça titiz ve dikkatli davranmaktadır.

 

 İstanbul merkez otellerinin fiyatı nedir?

 

            İstanbul'un merkez otelleri genellikle Taksim, Beşiktaş, Kadıköy, Sultanahmet, Bostancı, Maltepe ve Eminönü olarak belirlenmektedir. Otellerin oda fiyatları 99 TL ile 500 TL arasında farklılık göstermektedir. Bu fiyat farklılıkları otellerin konumları, oda tipi, konsept ve yıldızları nedeniyle oluşmaktadır. Sizde bütçenize uygun bir oteli seçerek istediğiniz bölgede tatil yapmaya başlayabilirsiniz.