Moda Otelleri Telefon Numaraları Adres ve İletişim Bilgileri

Moda Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Moda Hakkında Genel Bilgi
Moda Hakkında Genel Bilgi

Moda Hakkında Genel Bilgi

Moda Hakkında Genel Bilgi

Moda, İstanbul'un en güzel ve nezih semtlerinden birisidir. İstanbul'un en eski yerleşim yerlerinden olan Moda, Kadıköy'e bağlıdır. Hem yerli hem yabancı turistler tarafından yılın her döneminde ziyaret edilmektedir. Özellikle İstanbul'da yaşayanların, göz bebeklerinden birisidir ve hafta sonları sıkça İstanbullu misafirlerini ağırlamaktadır.

 

 Otel Arayışı Olanlar İçin Moda'nın Önemi,

 

            Tarihi ve güzel semt Moda'nın, adını, sınırları içinde yer alan All Saints Moda Kilisesi'nden aldığı yönünde bilgiler bulunmaktadır. Moda birçok tarihi ve gezi mekanını bünyesinde barındırır. Sahili, camileri, parkları, çay bahçeleri ve dondurmacıları çok meşhurdur. Huzuru ve sükûneti arayanlar ile romantik ve tarihi atmosferden hoşlananlar için Moda mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir bölgedir. Moda İskelesi, All Saints Moda Kilisesi, Tarihi Yarımada, Barış Mançu’nun evi ve Kadıköy-Moda arasındaki Nostaljik Tramvay hattı Moda'nın çok bilinen simgelerinden sayılır. Moda, bu tramvay hattının son durağıdır. Moda'nın ziyaretçileri; Haydarpaşa Tren Garı ve Kalamış Parkı gibi Moda'ya çok yakın olan önemli mekanları da görebilirler. Avrupai havalarıyla ünlenen, yüzlerce yerli ve yabancı alışveriş mağazasına ev sahipliği yapan Bağdat Caddesi ve Bahariye Caddesi'nin de keyfini sürebilirler.

 

 Moda'da Bulunan Oteller,

 

            Hem yerli hem yabancı turistleri ağırlayan Moda otelleri, çoğunlukla lüks otel sınıfında hizmet vermektedir. Kaliteli ve elit bir hizmet sunan bu oteller, hem turistik amaçlı ziyaretlere hem de romantizm arayanlara ev sahipliği yapmaktadır. İstanbul'un her iki yakasına da kolay ulaşım olanağı sağlayan Moda, bu yönüyle de tercih nedeni olmaktadır. Muhteşem bir manzara keyfi sunan Prens Adaları da, Moda otellerinden keyifle izlenebilir.

 

            Otel niteliklerine bakıldığında, Moda otel kalitesi ve elitliği bakımından öne çıkmaktadır. Otel fiyatları konuma ve sunulan hizmetlerin niteliğine göre değişiklik göstermektedir. Ancak, birçok avantajı düşünüldüğünde, fiyatların uygun olduğundan söz edilebilir.

 

            Moda'da konaklayanlar, ulaşım kolaylığı ve alternatifleri ile İstanbul'un her noktasını rahatlıkla gezebilirler. Yürüyüşten hoşlananlar, sahilden Kadıköy'e yaklaşık 20 dakikada ulaşabilirler. Moda otellerinde konaklamayı düşünenlerin, erken rezervasyon ile daha uygun otel fiyatlarından faydalanabilmesi de mümkün.