Sefaköy Otelleri Telefon Numaraları Adres ve İletişim Bilgileri

Sefaköy Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Sefaköy Hakkında Genel Bilgi
Sefaköy Hakkında Genel Bilgi

Sefaköy Hakkında Genel Bilgi

Sefaköy Hakkında Genel Bilgi

Sefaköy, Küçükçekmece ilçemize bağlı küçük bir semttir. İsmini genellikle metrobüs durağından alışılmış bir şekilde kulağımızdaki çınlama ile hatırlarız. Günümüzde göçmenlerin yoğun olarak kullandığı yaşam alanlarından bir tanesidir.Sefaköy geçmiş medeniyetlerde tarım yeri olarak kullanılmış, denize yakın olmasıylada tarımda bir çok avantaj kazandırmıştır. 

Eğer Sefaköy'de konaklama yapmak istiyorsanız Sefaköy Otellerini tercih edebilir ve Sefaköy Otel İletişim Bilgilerini kullanarak daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sefaköy Gezilecek Yerler

Günümüzde yoğun insan trafiğine mağruz kalan Sefaköy, içerisinde bir çok yaşam yeri ve gezilecek mekanlar bulundurmaktadır. Bunlardan en önemlilerinden bir tanesi StarCity AVM'dir. Günlük yaklaşık 10.000 ila 15.000 kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Sefaköy mahalelerinde uygun fiyatlar baş gösterirken merkezinde alışılmışın çok üstünde fiyatlar baş göstermektedir. Bu nedenle eğer Sefaköy'e gidecek ve burada zaman geçirecekseniz alışveriş ve ihtiyaçlarınızı yürüme mesafesindeki mahalllelerde gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer gezilmesi gereken yerlerden bir tanesi ArmoniPark AVM'dir. StarCity'e göre daha az insan yoğunluğu yaşaması nedeniyle aslında daha çok tercih edilmek istenen fakat bu düşünceyle tam tersine daha az ziyaret edilen bir mekandır. 

Sefaköy'e Nasıl Gidilir ?

Metrobüs ile direk sefaköy durağında inerek ulaşım sağlanabilir.

İstanbul E-5 üzerinden direk ulaşım sağlanabilir.

Ulaşımı kolay bir semtimizdir.