Şile Otelleri Telefon Numaraları Adres ve İletişim Bilgileri

Şile Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Şile Hakkında Genel Bilgi
Şile Hakkında Genel Bilgi

Şile Hakkında Genel Bilgi

Şile Hakkında Genel Bilgi

İstanbul'un yoğun trafiği ve yaşamış olduğunuz iş stresi göz önüne alındığında hafta sonu yapabileceğiniz küçük ama eğlenceli tatiller mevcuttur. Özellikle çalışıyorsanız ve yıllık izin hakkınız varsa birkaç gün izin alarak da Şile bölgesine kaçabilirsiniz. Şile otelleri hem merkezde hem de Şile'ye bağlı Ağva bölgesinde oldukça fazladır. Genellikle yaz mevsiminde denize girmek ve eğlenmek isteyen çoğu çift ya da aile ulaşım kolaylığı nedeniyle bu bölgeleri tercih etmektedir. Kış mevsiminde ise şömineli ve jakuzili odalarıyla meşhur Ağva bölgesine gidebilirsiniz. Sevgiliniz ya da eşinizle yapacağınız küçük bir kaçamak aşkınızı daha da taze tutacaktır.

 

            Bütçeniz çok yüksek değilse cuma ve cumartesi günleri değil hafta içi günleri bu otelleri tercih etmeniz önerilmektedir. Özellikle Ağva bölgesinde hafta sonu oda fiyatları yüksektir. Hafta içi ise aynı odayı daha uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Yıldan yıla değişiklik gösteren bu fiyatların içine kahvaltılarda dahildir. Ayrıca sunulan fiyatlar oda fiyatlarıdır.

 

            Şile bölgesinde çoğu otelin kahvaltısı açık büfe şeklinde olurken Ağva bölgesinde serpme kahvaltı verilmektedir. Her iki kahvaltı çeşidi de birbirinden lezzetli olmaktadır. Şile bölgesine geliyorsanız Saklıgöl'e uğramadan dönmemeniz gerekmektedir. Özellikle sürekli kahvaltı yapmaktan hoşlanıyorsanız o gün için 2 kere kahvaltı yapabilirsiniz. Hem manzarası hem de lezzeti nedeniyle kapısında kuyruklar oluşturan bu mekana girerek bambaşka tatlara şahit olmanız gerekmektedir.

 

 Şile otelleri fiyat aralıkları

 

            Şile bölgesinde yer alan otellerin oda fiyatları ise oda tipi ile ilgili olarak farklılık göstermektedir. Bölgeye özel dönemlerde gitmek isterseniz ekstra ücreti olduğu için büyük bir bütçe ayırmanız gerekmektedir. Bu nedenle de Şile bölgesinden özel dönemlerde fiyat isterken hazırlıklı olmalısınız. Fiyatlar genellikle bayramlarda, yılbaşında ve sevgililer gününde fiyatlar yükselmektedir. Sizde cebinize ve zevkinize göre olan Şile otel lokasyonundan rezervasyon yaptırabilirsiniz.