Şişli Otelleri Telefon Numaraları Adres ve İletişim Bilgileri

Şişli Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Şişli Hakkında Genel Bilgi
Şişli Hakkında Genel Bilgi

Şişli Hakkında Genel Bilgi

Şişli Hakkında Genel Bilgi

Şişli İstanbul'un en önemli semtlerinden bir tanesidir. Semtte Osmanlı dönemine ait birçok eser bulunması açısından adeta tarih kokuyor ve tarihin izlerini taşıyor. Semtin gerek tarihi yapısı gerekse gezilecek alanların bol olmasından dolayı çevre il ve ilçelerden sürekli ziyaretçiler geliyor. Özellikle İstanbul'un birçok açıdan turist çekebilme özelliğinin olması Şişli semtini de etkilemiş durumda. Çünkü İstanbul'a gezmek, görmek ve tarihi yerleri tekrar keşfetmek isteyenlerin ilk adresi Şişli oluyor.

 

 Şişlide Bulunan Önemli Yerler

 

            Şişli gerek tarihin izlerini taşıması, gerekse önemli yerleri bünyesinde barındırmasından dolayı hemen hemen her hafta binlerce ziyaretçiyi ağırlıyor. Çünkü semtte Ali Sami Yen stadı gibi çok önemli bir yapı ve sayısız iş merkezi, Saint Esprit Kilisesi, Gök kafes, Perpa ve Lütfü Kırdar Tiyatro salonlarının bulunması gibi durumlardan dolayı semte her gün çok sayıda ziyaretçi geliyor. Bu ziyaretçiler genelde gezmek ve tatil amaçlı semte geldikleri için konaklama ihtiyacı duyuyorlar.

 

 Şişli'deki Konaklama Faliyetleri

 

            Şişli otel ve konaklama tesisleri bakımından oldukça gelişmiştir. Çünkü semte yıllardır çok sayıda ziyaretçi geliyor ve semtte gezi yaptıktan sonra burada konaklamak istiyor. Bu anlamda Şişli otelleri her sene restore çalışmaları yapıp, sürekli olarak kendini geliştiriyor ve müşterilere sunulan hizmet kalitesini arttırıyor. Semte gelen turistler, iş adamları ve öğrenciler için her keseye uygun otel hizmeti bulunuyor. Otel kalitesi sabit tutulup kişilerin bütçelerine göre odalar otellerin içinde yer alıyor. Böylece otele gelen her müşteri memnun bir şekilde ayrılıyor.

 

 Erken Rezervasyon ile Ucuz Tatil

 

 

            Şişli semtine tatil için gelen tatil için gelen turistler konaklamak için erken rezervasyon yaptırmaları durumunda düşük fiyatlara tatil yapma imkanı bulabilirler. Ortalama otel fiyatları 150 lira ile 200 lira arasında değişiyor.