Teşvikiye Otelleri Adres ve İletişim Bilgileri

Teşvikiye Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Teşvikiye Hakkında Genel Bilgi
Teşvikiye Hakkında Genel Bilgi

Teşvikiye Hakkında Genel Bilgi

Teşvikiye Hakkında Genel Bilgi

İstanbul'un en gözde noktalarından biri olan Teşvikiye'de kendinizi farklı hissedeceksiniz. Özellikle bölgede bulunan oteller sayesinde hissedeceğiniz farklılık sizi daha da mutlu edecektir. Teşvikiye otelleri kalite bakımından diğer otellere göre daha yüksektir. Tüm bölgelere olan yakınlığı nedeniyle de gezebileceğiniz yerlerde oldukça fazladır.

 

            İş toplantılarınızı yapabileceğiniz en önemli lokasyonlar arasında yer alan Teşvikiye, tatil içinde seçilen İstanbul'un en güzel konumları arasında yer almaktadır. Kafanızı dinlemek istiyorsanız ya da kendinizi rahatlatmak istiyorsanız bu bölgeyi tercih edebilirsiniz. İş için yapacağınız toplantılar içinde en ideal yerlerden biri olan Teşvikiye, iş merkezlerine de yakındır. Bunun yanı sıra havalimanına yakınlığıyla da bilinmektedir.

 

 Teşvikiye otel fiyat aralıkları nelerdir?

 

            Teşvikiye otel fiyat aralıkları tamamen otellere göre değişiklik göstermektedir. Otelin markalaşmış olup olmaması fiyat skalası açısından oldukça önemlidir. Bunların yanı sıra yıldız sayıları, konsept ve konumları da fiyatları etkilemektedir. Rezervasyon yaparken fiyat araştırması için sadece otelleri değil acenteleri de aramanız gerekmektedir. Çoğu otel kapı fiyatları nedeniyle oldukça yüksek rakamlar vermektedir fakat acentelerde daha uygun fiyatlar ve taksit seçeneği verildiği için araştırma yaparken ilk kriteriniz olarak belirlemelisiniz. Yılbaşı, sevgililer günü ve bayram dönemlerinde plan yapıyorsanız bütçenizi göz önüne almalısınız. Bu gibi özel günlerde fiyatlar 2 ya da 3 katına çıkabilmektedir.

 

 Teşvikiye otel imkanları nelerdir?

 

            Oteller genellikle 24 saat açık resepsiyonları ve restoranları sayesinde sizin rahatlığınız için her türlü yardıma hazır bir şekilde beklemektedir. Bir şeye ihtiyacınız olduğu anda resepsiyondan bilgi alarak ilerleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra otellerin sunduğu olanaklardan yararlanabilirsiniz. Bazı otellerin oyun odaları bile olmaktadır. Canınız sıkıldığında ya da oyun oynamak istediğinizde bu alanlara giderek oynayabilirsiniz. Ayrıca spor yapmak sizin yaşam tarzınız haline geldiyse kalmış olduğunuz otelin spor salonunda istediğiniz gibi bir sporu yapabilirsiniz.