Ümraniye Otelleri Telefon Numaraları Adres ve İletişim Bilgileri

Ümraniye Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Ümraniye Hakkında Genel Bilgi
Ümraniye Hakkında Genel Bilgi

Ümraniye Hakkında Genel Bilgi

Ümraniye Hakkında Genel Bilgi

            İstanbul'un en hızlı kentleşen bölgesi olarak gösterilen Ümraniye'de, gelişen ulaşım ağları sayesinde nüfus da son derece hızlı bir şekilde artmaktadır. İstanbul'un en kalabalık 3. ve Anadolu Yakası'nın en kalabalık 1.ilçesi olan Ümraniye otel seçenekleri açısından da gelişimini sürdürmektedir.

 

 Ekonomik Çeşitliliğe Sahip İlçe

 

            Yeşillik açısından son derece zengin bir ilçe olan Ümraniye'de köy gelenekleri korunurken şehirleşme yolunda da ciddi adımlar atılmaktadır. Sosyo ekonomik derecesi B+ olarak gösterilen ilçe farklı sektörlerin barındığı büyük çarşısı ile ünlüdür. Çevrede bulunan pek çok küçük alışveriş merkezi markalı konutların desteğiyle özellikle Anadolu Yakası'nın farklı bölgelerinden gelen müşterileri ağırlar.

 

            Ulaşım açısından bakıldığı zaman son derece geniş seçeneklere sahip olan ilçe, bu özelliğiyle merkezi olarak değerlendirilebilir. Toplu taşıma araçlarının çeşitliliği ve bölgede son dönemde sayıları artan Ümraniye Otelleri, Sabiha Gökçen Havalimanı'nı kullanarak İstanbul'a gelen yerli ve yabancı turistler için çok geniş fiyat aralıklarında konaklama imkanı sağlar. Hizmet kalitesi ve konumuyla farklı müşterileri en iyi şekilde ağırlamak için çalışan oteller, erken rezervasyon imkanıyla İstanbul gibi büyük bir metropolde uygun fiyatlarla konaklamak isteyenlere kapılarını açar.

 

 Nüfusun Hızla Arttığı İlçede Konut Projeleri de Göz Dolduruyor!

 

            Pek çok kültür, sağlık ve eğitim kurumunun bulunduğu Ümraniye'de artan nüfusun konforlu bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için markalı konut projeleri bölgeye yoğun bir ilgi göstermektedir. Farklı büyüklüklere sahip olan daireler hem bekarların hem de çocuklu ailelerin taleplerine göre düzenlenmektedir.

 

 

            Geniş ulaşım seçeneklerine sahip olan ilçeden metro ve metrobüs kullanılarak çeşitli bağlantılar üzerinden İstanbul'un en yakın ve uzak köşesine hızlı ulaşım sağlanabilir. Özellikle Çekmeköy, Kadıköy ve Bostancı'ya olan yakınlığıyla Anadolu Yakası'nın yeni merkezi olmaya aday olan Ümraniye, sunduğu fırsatlarla farklı ihtiyaçlardan pek çok kişiye ev sahipliği yapar.