Yeşilköy Otelleri Adres ve İletişim Bilgileri

Yeşilköy Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Yeşilköy Hakkında Genel Bilgi
Yeşilköy Hakkında Genel Bilgi

Yeşilköy Hakkında Genel Bilgi

Yeşilköy Hakkında Genel Bilgi

Yeşilköy Bölgesi

           

            İstanbul Bakırköy’ün en nezih semtleri arasında yer alan Yeşilköy, Atatürk Havalimanına olan yakın konumu ile uluslararası anlamda bir ulaşım yolu sağlamaktadır. İstanbul’da bozulmamış olan eşsiz doğayı gözler önüne seren Yeşilköy, eski zamanlara ulaşan bir tarihe sahiptir.

 

            İsmi gibi yemyeşil bir sahil parkına sahip olan Yeşilköy, bar ve restoranları ile gün içerisindeki hareketliliğini korumaktadır. İstanbul’un Avrupa Yakasında yer alan Yeşilköy, şehir gürültüsünden uzak olan sessizliği ile herkese ayrı bir huzur vermektedir.

 

            Eski bir balıkçı köyü olarak bilinen Yeşilköy, konumundan dolayı yoğun ilgi görmektedir. Bu nedenle de Yeşilköy otelleri daima ön plandadır. Hem deniz havası alınabilen hem de sahilinde rahatlatıcı bir yürüyüş yapılabilen Yeşilköy, şehir dışından gelen birçok kişinin en uğrak yeridir.

 

            Konumu nedeni ile genelde iş seyahatlerine gelenlerin tercih ettiği Yeşilköy otel kapsamında birçok hizmette sunulmaktadır. Birçok tarihi alana yakın olan Yeşilköy otelleri, otel manzarası ve konforu dışında sosyal alternatifleri ile de ön plandadır.

 

 Yeşilköy Otelleri

 

            Şehir merkezlerinin hummalı trafiğinden bir nebze de olsa kurtaran Yeşilköy otelleri, 7 / 24 Atatürk havaalanına ulaşım imkânı sağlamaktadır. Bu sayede uçak kalkış saatine yetişmek için birçok yerde olduğu gibi çok erken saatlerde yollara düşmenize gerek kalmaz.

 

            Ayrıca Esenler Otogarı’na da yakın bir konumda olan Yeşilköy otelleri, her açıdan mükemmel seviyede ulaşım seçeneği sunmaktadır. İstanbul’da farklı noktalara yayılmış olan şehrin ana merkezlerine birçok ulaşım ağında seçenekler sunar.

 

            Sizler de İstanbul Avrupa Yakasına ve Bakırköy civarına gelmek ve konaklamak istiyorsanız, Atatürk havaalanına çok yakın konumdaki Yeşilköy otellerini tercih edebilirsiniz. Gelmeden otelleri inceleyebilir ve rezervasyon yaptırarak yoğunluk nedeni ile sıkıntı yaşamanızı da önlemiş olursunuz. Fiyatlar otellerin hizmetlerine göre değişmektedir. Şimdiden iyi tatiller ve iyi eğlenceler dileriz.