Zeytinburnu Otelleri Adres ve İletişim Bilgileri

Zeytinburnu Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Zeytinburnu Hakkında Genel Bilgi
Zeytinburnu Hakkında Genel Bilgi

Zeytinburnu Hakkında Genel Bilgi

Zeytinburnu Hakkında Genel Bilgi

İstanbul'un merkez noktaları arasında olan Zeytinburnu otel bakımından oldukça zengindir. Zeytinburnu otelleri genellikle markalaşmış otellerin içinde bulunduğu bir bölgedir. Bu nedenle tercih edilen en önemli lokasyonlar arasında ilk sıralardadır. Önemli olan iş merkezlerine yakınlığı ve ulaşım olduğu için bu bölge sıkça tercih edilmektedir. Havalimanına yakınlığıyla da bilinen Zeytinburnu, bu nedenle de oldukça tercih edilmektedir.

 

 Zeytinburnu bölgesinde gezilecek yerler

 

            Zeytinburnu bölgesinde konaklama yapıyorsanız bölgedeki tarihi yapıları görmeden dönmemelisiniz. Özellikle gidip görmeniz gereken birkaç nokta mevcuttur. Merkez Efendi Camii, Merkez Efendi Hamamı, Takkeci İbrahim Ağa Camii, Tıbbi bitkiler bahçesi, Yedikule Soğanlı Bitkiler Parkı, Merkez Efendi Türbesi, Aya Paraskevi Kilisesi, Seyyif Nizam Tekkesi, Topkapı Kültür Parkı ve Panorama 1453 Tarihi Müzesidir. Tüm bu bölgeleri gezerek Zeytinburnu bölgesini tanımaya başlayabilirsiniz. Eğer tatil yapmak ya da dinlenmek amacıyla konaklıyorsanız gezmeniz önerilmektedir.

 

 Zeytinburnu otellerinde ne yapılır?

 

            Zeytinburnu otellerinin çoğu markalaşmış oteller olduğu için havuz, sauna, hamam, şok havuzu ve masaj gibi birbirinden farklı birçok aktivite mevcuttur. Masaj hariç bu aktiviteler ücretsiz olmaktadır. Konaklama yaptığınız otelin ücretsiz tüm imkanlarından yararlanabilirsiniz. Ücretli olan imkanları da otel görevlilerinden bilgi alarak yararlanabilirsiniz. Bu bölgedeki otellerin konseptleri genellikle oda kahvaltıdır ve ödediğiniz fiyatın içine hem konaklama hem de kahvaltı ücreti geçerlidir. Bu lokasyonda konaklama yapmak istiyorsanız rezervasyonunuzu önceden yaparak uygun bir fiyat bulabilirsiniz.

 

 Zeytinburnu otel fiyat aralıkları nedir?

 

            Zeytinburnu otellerinde iş amacıyla konaklandığı için genellikle tek kişilik odalar tutulmaktadır. Oda fiyatları ise yıldız, konsept ve konum nedeniyle farklılık göstermektedir. Sizde beğendiğiniz ve istediğiniz bir oteli seçerek istediğiniz yerden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bazen rezervasyon yaptırmak için otellerdense acenteleri aramanız önerilmektedir. Acenteler, daha uygun fiyat verdiği için aynı odayı çok farklı bir fiyata alabilirsiniz.