Ordu Otelleri Telefon Numaraları Adres ve İletişim Bilgileri

Ordu Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Ordu Otelleri
Ordu Otelleri

Ordu Otelleri

Ordu Otelleri

Ordu yaylaları ve yeşil doğası ile kusursuz bir kimliğe sahiptir. Şehrin geçmişine de merakı olanlar için şehirde pek çok müze bulunuyor. Özellikle Ordu'da geçmişten bu zamana kadar yaşamış olan medeniyetlere ait kalıntıların sergilendiği Arkeoloji müzesi ve Etnografya müzesi bulunuyor. 

 

  Görenlerin hayran kaldığı şehirde Çambaşı Yaylası ve Melet Çayı sakinlik arayanlar için oldukça ideal yerler arasında yer alıyor. Şehirde dünyaca ün yapmış olan Yasonburnu Kilisesi bulunuyor. Bu kilise aynı isme sahip olan Yasonburnu yarımadasında bulunuyor. 

 

  Gün boyu gezdikten sonra şehri yüksek bir tepeden izlemek isteyenler için Boztepe mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. Ayrıca Boztepe'de bulunan restoranlarda yöreye ait olan pek çok lezzeti tatma imkanı da bulunuyor.

 

  Şehirde kalmak isteyenler için Ordu otelleri geniş bir yelpazede seçenek sunuyor. Ayrıca şehir genelindeki ekonomik özellik konaklama seçeneklerine de yansıyor. Ucuz Ordu otelleri sayesinde uygun fiyat seçeneklerini de değerlendirme imkanı bulunmaktadır. Şehre gitmeden önce Ordu otelleri iletişim bilgileri temin edilirse konaklama seçenekleri daha kolay bir şekilde seçilebilir. Aksi halde seçim yapmakta zorluk çekilebilir. Gezi esnasında bir de otel aramak ile vakit kaybetmemek için rezervasyon yaptırmak önemlidir. 

 

  Osmanlı döneminden kalma eserlere de şehirde sık sık rastlamak mümkündür. Özellikle Osman Paşa şadırvanı 1800'lü yıllarda inşa edilmiş günümüzde de halen kullanılmaya devam edilmektedir. Bolaman Kalesi, Gölköy Kalesi ve Ünye Kalesi de turistleri etkileyen yapılar içinde yer alır.