Samsun Otelleri Telefon Numaraları Adres ve İletişim Bilgileri

Samsun Bölgesinde Bulunan Oteller ve İletişim Bilgileri

OTEL ARAMA

Aradığınız otel iletişim bilgilerine hızlıca ulaşın

Samsun Otelleri
Samsun Otelleri

Samsun Otelleri

Samsun Otelleri

Samsun, Karadeniz Bölgesi'nin Orta Karadeniz bölümünde yer alan bir şehirdir. Bu şehrin tarihi eskiçağlara kadar uzanmaktadır. Bölgeye Hititler, Amazonlar, Frigler, Kimmerler, Lidyalılar, Persler, Pontuslular, Romalılar, Bizanslılar ve Türkler egemen olmuştur.

 

  Samsun; Sinop, Çorum, Amasya, Tokat, Ordu illeri ile komşudur. Bölgede pek çok tarihî yapı ve doğal güzellikler mevcuttur. Samsun'u ziyaret etmek istiyorsanız, Samsun otelleri sizi oldukça rahat ettirecektir. Üstelik herkesin bütçesine göre oteller bulunmaktadır. En ucuz Samsun otelleri sayesinde konaklama bakımından hiç bir sorun yaşamayacaksınız. 150-350 TL arasında değişen fiyatlar ile dilerseniz 3 yıldızlı dilerseniz 5 yıldızlı otellerde konaklayabilirsiniz. Samsun otelleri iletişim bilgileri ile bu oteller ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. 

 

 Samsun Gezilecek Yerler

 

  Şehirde; müzeler, tarihî yapılar, ören yerleri ve doğal güzellikler yer almaktadır. Cumhuriyet tarihi açısından önemli bir şehir olan Samsun'a gittiğinizde, Arkeoloji ve Etnografya Müzesini, Gazi Müzesini ve Bandırma Vapurunu mutlaka görmelisiniz. Tarihî yerler dışında Samsun Büyük Camii, Gökgöl Camii, Göğceli Camii, Taşkale Camii ise önemli dinî yapılardandır. Camilerin dışında Fazıl Ahmet Paşa Medresesini ve Mater Dolorosa Katolik Kilisesini de ziyaret edebilirsiniz. 

 

  Amisos Tepesi, İkiztepe Höyüğü, Dündartepe Höyüğü ve Lerdüge timülüsleri gibi ören yerleri de gezebilir ve kültürel birikiminizi artırabilirsiniz. Tüm bunların dışında gölleri, şelaleleri, mağaraları bulunan Samsun ziyaretçilerin odak noktası olmayı başarmıştır. Samsun'u ziyaret etmek istiyorsanız, hiç durmayın. Hemen oteller ile irtibata geçerek, rezervasyonunuzu yaptırın. Üstelik iletişim bilgilerinden ulaştığınız bu otellerde uygun fiyatlarla konaklayabilirsiniz.